HOP! Air France ile yaralanmanız için tazminat talebinde bulunun

HOP! yerli, bölgesel ve kıtalararası uçuşlarda işletilen yüz uçaktan oluşan bir filoya sahip bir şirkettir.

Paris'te bulunan havayolu şirketi, hava yolu yolcularının haklarını koruyan, yolcularına zarar vermesi halinde hava işletmecilerine uygulanan gecikmeler, fazladan sınırlamalar ve kısıtlamalar nedeniyle Avrupa Birliği mevzuatının yarattığı yasayı etkiliyor. iptaller, ...

Prendre contact avec un spécialiste de l'indemnisation

İdari evraklardan kaçınmak ve bir cesaret kırılmasının önüne geçerek stresi talep etmek için yolculara tecrübeli avukatlar yardım edebilir.

Çevrimiçi girişimler, uçak kazazedelerinin kurbanlarının, uçuş numaralarını düşürerek, üç dakika içerisinde faydalar için uygunluklarını doğrulamasına izin verir.

Dosyalarını hukuk firmalarına emanet ederek, yolcular daima kazananlardır. Arıza durumunda ücret alınmayacaktır. Öte yandan, toplanan ücretler (tazminat tutarı üzerinden) sadece% 30 olarak tahmin edilmektedir.

Verdiğimiz rahatsızlığı giderecek para miktarı nedir?

Hava kompanzasyonu, uçak tarafından gidilen mesafeye göre hesaplanır:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Gecikme

HOP gibi! Avrupa havayolu şirketi, uçuşları üç saat gecikmeli geçiyor, tazminatla sonuçlanıyor.
Gecikmelerden (3 saate eşit veya daha büyük) etkilenen yolcular tazminat talep etme hakkına sahiptir.

Fransız operatörü, rotasyonlarının istisnai durumlarda (hava durumu, kontrolör grevleri, ...) etkilenmesi durumunda tazminat ödemekte serbesttir.

Overbooking

Havayolları tahvillerinde yüksek doldurulma oranını sağlamayı amaçlamaktadır kayıt, onların yolcuların bazılarının yokluğu beklentisiyle onların farklı uçuş öngörmediğini. Ama aksi halde sadece uçakta bazı yolcuların tahliyesi ile çözülemez bir ikilem ile karşı karşıyayız.

Bu uygulamanın kurbanları, şirketlerinin koltukları karşılığında onlara bir miktar para teklif etse bile tazminat talep etme şansına sahipler.

Uçuş iptal edildi

Uçuşunuzun iptal edildiğini duyuran HOP! İlk bağlantınıza en yakın uçuşta sizi bulmak için her ne pahasına olursa olsun üç saat gecikmesi durumunda, Fransız şirketi tazminat ödemekle yükümlü olacaktır. yedek uçuşunuz.

Avrupa Birliğine üye bir ülkede bulunmasının bir sonucu olarak, iptal edilen tüm uçuşlar, büyük güçlerin varlığını kanıtlamayı başarmadıkça telafi edilebilir.

Kaçırdım uçuş

Yazışmalarını kaçırmak mı? Bu, ilk uçuşta kaydedilen gecikmenin, hasarın neden olduğu (karşılaşmayan maç) hafif olsa bile, başka bir uçuşa çıkmadığı sürece tazminat almaya hak kazanmak için yeterlidir. yaşadığı rahatsızlıktan sorumlu havayolu şirketi ve son varış yerine yüz seksen dakikadan daha az bir gecikme ile varmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir