Adriyatik Denizi’ni düşük maliyetle geçmenizi sağlayan bir şirket

Günümüzde çeşitli İtalyan limanları arasında ve aynı zamanda Arnavutluk’a Durres limanına bağlayarak birkaç hat ve deniz bağlantısı sunan İtalyan menşeli bir nakliye şirketi olan Adria Ferries.

Şirket, 2004 yılından beri haftalık olarak günlük ve diğer hizmetleri sunmaktadır.

İtalyan deniz taşımacılığı şirketinin faaliyetleri, özellikle Grandi Navi ile bir ortaklığın sonuçlanmasının ağını genişletmesini sağladı ve böylece bugün yolcu taşımacılığına yönelik üç gemi içeren filosunu genişletti. ve nakliye hizmetleri ve faaliyetlerine adanmış diğerleri.

İtalyan taşıyıcı, müşterilerine farklı ve otantik bir seyahat deneyimi sunmaya çalışıyor. Kabinler, restoranlar ve eğlence sistemleri… her şey yolcular için geçiş sırasında mümkün olan en iyi konforu yaşayabilmeleri için yapılır.

Adria Ferries tarafından iç hatlarında veya Arnavutluk’a işletilen ve konuşlandırılan farklı teknelerin, İtalya’daki en iyi markalardan ürünler (giyim, kozmetik ürünleri, üst düzey parfümler, …) sunan dükkanlarla donatılmış olduğunu hayal edin. .

Farklı kanallarda erişilebilir müşteri hizmetleri

Hayal edilen ve planlanan konforda seyahat edin, varış noktanıza zamanında gelin, bagajınızı orijinal durumunda toplayın,… Adria Feribotları tarafından organize edilen geçitleri kullanan tüm yolcular, iyi bir üne sahip olmayı umuyor 2004 yılında faaliyete başladığından beri İtalyan denizcilik operatörünü satın aldı. Ancak işler her zaman planlandığı gibi gitmiyor.

Her durumda, İtalyan şirketi hoşnutsuz yolcuları dinliyor, gemilerinin geç gelmesini, bagajlarının bozulmasını veya içinde saklanan eşyalarının hasar görmesini veya eksik hizmet.

Şikayetlerinizi ve taleplerinizi işleme koymak ve analiz etmek için tam zamanlı çalışan birçok danışman ve müşteri ilişkileri görevlisinden oluşan bir ekip. Seyahat edenlere iki dilli bir Müşteri İlişkileri hizmeti sunulmaktadır. Müşteri destek yöneticileri sizinle iki farklı dilde sohbet edebilir: İtalyanca ve İngilizce.

İptal edilen seyahatler, farklı nedenlerle ertelenen geçişler, yolcular rahatsızlık durumunda açıklama yapma ve tazminat talep etme hakkına sahiptir, ancak önce bunun olağanüstü bir neden veya durumla ilgili olmadığını doğrulamak, d ‘Şirketin karşılaştığı imkansız bir durum. Örneğin, bozulmuş hava koşulları onları kalkış saatlerini değiştirmeye zorluyor.

Şikayetlerinizi telefon ve e-posta ile alan motive danışmanlar

Adria Ferries’te, müşteri desteğinden sorumlu üyeler, bilet rezervasyonları, bagaj teslimi, resepsiyon veya eksik hizmet vb. İle ilgili sorunlar nedeniyle çeşitli milletlerden yolcular tarafından yapılan şikayetleri ele almak için kullanılır.

İki dilde hizmet ve destek sunulmaktadır ve çeşitli kanallardan yolcular için erişilebilir:

Telefon: 071.502.11.621

E-posta: info@amt-agency.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir