Aigle Azur ile yaralanmanız için tazminat talep

Aigle Azur, Avrupa, Afrika ve Amerika'daki destinasyonlara her yıl yüzlerce uçuş gerçekleştirdiği Fransa'da üç merkeze sahiptir.

Yasal uzmanlar hizmetinizdedir, çevrimiçi olarak onlara ulaşın!

Seyahat planlarınız, Fransız operatörün kusuruna neden olan bir rahatsızlıktan dolayı tamamen üzülüyor mu? Muhtemelen haklarını savunmak için bir avukatla görüşmeyi düşünürsün. Ancak, çevrimiçi girişimleri keşfettiğinizde, gecikmeler ve aşırı rezervasyonlar dahil olmak üzere karşılaştığınız çeşitli hava önyargılarını telafi ettiğinizde aklınızı tamamen değiştireceksiniz.

Bu hukuk firmaları, hava hasarlarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşır ve herhangi bir ücret talep etmeden davanızı çözebilir. Hisseleriniz, hak kazandığınız tazminatın telafi edilmesini sağladığında payları düşülecektir (toplam vergilerin toplam tutarının% 30'u).

Yaralanma, tazminat, nasıl değerlendirilir?

Tazminat, aslında kalkış havalimanı ile varış noktası arasındaki yolculuk süresine göre hesaplanır (aşağıdaki ölçeğe göre):

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Havaalanında geç kaldı

Aigle Azur uçağınız bir saat gecikti mi? Bu size havaalanında yemek ya da ayrılmadan önce bir kahve keyfini fırsat verir. Ancak, havalanma aramak veya kısa mesaj (SMS) gönderebilir olarak size taşıyıcı pahasına, bütün bu yiyecek ve içecekler isteyebilir, iki saat sonra hiçbir şey olmuyor bile birkaç dakika sürebilir . Havaalanında daha uzun süre kalmak (3 saat)? Bu durumda, havayolu yalnızca ikram, konaklama sorumluluğunu üstlenme ... ama aynı zamanda sizin başlangıç ​​noktasından ölçülür size hava mesafeye göre tanımlanır bir miktarda bir miktar para teklif olmamalı senin varış noktan.

Uçağının iptal edilmesi

Fransız havayolu şirketi ile uçuşunuz iptal edildi mi? Bu sizin gündeminizi kırmanız gerektiği anlamına gelir. Eğer gezi için bir uçak almak bile tamamen seyahat planını değiştirmek zorunda kalacak, çünkü Bağlantınızı iptal sizi rahatsız edebilir. Askıya alınmış bir rotasyon mu? Bu Sen gerçekten bu sorunların sizin için dosya vermedi ... teknik bir sorun ya da havaalanında bir genel grev arıza olabilir, ama bir tüketici hava gibi haklarınız olabilir. Yolcu iptal edildi mi? Bu, havayolu yolcularının haklarını belirleyen metinde yer alan düzenlemeler ile belirtildiği şekilde onarılmalıdır (EC 261/2004).

Overbooking

Overbooked Aigle Azur uçuşu mu? Bu, havaalanında panik yaratmak için yeterlidir aslında gezginler için tatsız bir durumdur, fakat aynı zamanda havayolu yolcularının gemideki öfkesini yönetmekte zorlanıyor. Çifte kitaptan geçen yolcular, uçak biletlerine sahip olsalar bile gemide boş koltuk bulamayanlar. Bu, esas olarak, uçağın koltuklarını aşan bir takım biletler satan taşıyıcının kusurundan kaynaklanmaktadır. Mevcut uygulama olarak kabul edilmekle birlikte ve kanunla onaylanmış olmasına rağmen, uçuşların fazla yapılması da tazminat kapsamındadır.

Kaçırdım uçuş

Aynı anda iki operatörle seyahat ederken bir maç kaçırılabilir ve bu sadece uçuşunun iki yoldan oluşmasıyla mümkündür (bir mola dahil). İlk uçuşunuz iptal edildiğinde, ikinci uçuşunuzu varış yerinize almak imkansız olurdu. Yazışmalarınız basit bir gecikme ile rahatsız edilemez. AB hukuku kapsamındaki tüm diğer zararlar gibi, CM'ler de telafi edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir