Air Algerie ile yaralanmanız için tazminat talep

Maghreb ülkesindeki ilk hava yolu ve kara kıtadaki ana operatörlerden biri olan Air Algérie, elli altı modern uçağın filosunu işleten dünyanın dört bir köşesinde yetmişten fazla destinasyona hizmet veriyor.

Sizi savunmak için elinizde bulunan avukatlar ... Onlarla çevrimiçi iletişim kurun

Air Cezayir uçuşu pasaporta gecikmeli, gecikmeli veya uçaktan atıldı mı? Hukuk uzmanları, hak talep ettiğiniz tazminat miktarını optimize ederek, talep prosedürlerine müdahale etmeye ve Avrupa'da faaliyet gösteren çeşitli havayolları ile çıkarlarınızı savunmaya hazırdır.

Yukarıdaki e-formu doldurun ve firmanın danışmanlarının tazminat için uygunluğunuzu doğrulayınca bir bildirim alırsınız.

Yararını mı değerlendirdin? Tamam mı?

Cevap: Sadece, uçakları tarafından seyahat edilen kilometre sayısını hesaplamak ve ardından aşağıdaki ölçekle karşılaştırmak gerekir:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Uçuş Gecikmesi

Uçakla seyahat etmeyi tercih ettiğimizde, işlerin düzgün çalışmasını engelleyebilecek çok sayıda önyargıya maruz kalıyoruz. Havaalanında kaosa neden olan rahatsız edici gecikmeler riski vardır. Birkaç dakikayla telafi edilen kalkışlar, birkaç saat gecikenlerin aksine tamir edilemez. Havayolları, kalkış saatlerini en geç iki saat ve elli dokuz dakika geciktirme seçeneğine sahiptir, aksi takdirde yolculara ödenecek tazminat şeklinde ödenmesi gereken sıkı mali cezalarla karşılaşırlar.

Uçuşların iptal edilmesi

Air Cezayir tarafından planlanan kalkıştan bir kaç dakika önce bir uçuş iptal edildi mi? Avrupa Parlamentosu'nun meclisinde, üç saat gecikme olmadan önce yolculara başka bir uçuş sunma yükümlülüğü getiren bir metin oysa, aksi takdirde rahatsızlık sadece bir tazminat. Yolcuların öfkesini eğitmek, bir iptal hava taşımacısı tarafından tamir edilmelidir. 261/2004 sayılı Kanun tarafından, uçuş ekibinin olmaması veya pilotların neden olduğu bir grev nedeniyle uçaklarını alamayan yolcuların lehine tazminat ödenmektedir.

Kaçırdım uçuş

Herhangi bir varış noktasına uçmak için bazen yakın bir yazışma ile bir uçuş yapmak gerekebilir, çünkü para biriktirdiği için ya da oraya ulaşmak için başka seçeneğimiz olmadığı için. Benzer bir yaralanma için çare bulabilir misin? Aslında, kaçırılan bağlantılar varışta gecikmelere neden olur, parasal tazminat doğurur.

Overbooking

Air Algérie tarafından fazladan para kazanmak mı istiyorsunuz? Bu bir yalan değil, pek çok yolcunun savunmaya cesaret edemeyeceği bir haktır. Bu zarardan yararlanın mı? Operatörünüzden tazminat talep etme hakkınızdır ve isteğinize cevap vermek sizin görevinizdir. Tüketici hakları mevzuatı metninde yer alan düzenlemelere göre tamir edilmek üzere, mağdur için verilen tazminat, gideceği yere ulaşmak için gidilecek mesafeye göre hesaplanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir