Air Arabia Maroc ile yaralanmanız için tazminat talep

Air Arabia Maroc, kurulduğu günden beri ucuz uçuşlara hizmet eden bir şirkettir. 45 Avrupa destinasyonu dahil olmak üzere dünya çapında yüz iki noktaya bağlandığı dört merkez vardır.

Bir Afrika ülkesinde bulunduğunu bilerek, gecikmeler / iptaller yaşayan AAM tarafından işletilen uçuşlar, kalkışlarının Avrupa'daki (AB) bir varış noktasından gerçekleşmesi şartıyla tazminat kriterlerini karşılar.

Bir avukatın tazminatınızı müzakere etmesine izin verin:

Bu hizmetin size mal olabileceğini düşündüğünüz için bir avukata başvurma korkusu mu? Dosya ücretleriniz için endişelenmeniz artık önemli değildir, çünkü yasal uzmanlar sizin dosyalarınızı etkili bir şekilde ele alabilir ve ödeme yükümlülüğü olmaksızın Avrupa hukukunun tanımladığı çıkarlarınızı savunabilir.

Yaralanmanızın uçuş gecikmesi, iptal veya pasaporta yol açıp açmadığı, hata ya da uygunsuzluk için yer bırakmayan hukuk uzmanları, savunma hizmetlerini sunar.

Rahatsızlık durumunda talep edilebilecek tazminat miktarı nedir?

Gerçekten de, bir tazminatın değeri, uçuş mesafesine göre değişebilir:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Uçuş iptal edildi

Air Arabia Maroc uçağınız mı iniş yaptı? Bu, motor arızasından veya türbinin patlamasından dolayı reaktörün kapanmasına neden olabilir. Bu tazminat hakkı verir rağmen, şirket uçuş kontrol etmek mümkün istisnai durumlarda, sonucu iptal edilir yolcular davranarak gerçeği gizlemek için hiçbir çaba kaydeder. Böyle bir durumda, taşıyıcı bu ahlaki rahatsızlık onarılır tek yol olduğunu bilerek, size tazminat dönmeye gerekir.

Uçuş ertelendi

Avrupa Birliği Parlamentosu, Avrupa havayolu şirketlerinin veya AB içindeki uçuşlara hizmet verenlerin hava yolu yolcularının haklarına saygı göstermek zorunda olduklarını söyledi. Bu, gecikme durumunda, sorumluluklarını yerine getiremedikleri anlamına gelir: - 2 saatlik gecikme: Havalimanında bulunan yolcuların ücretlerini alın (onları besleyin ve onlara yardım edin), - 3 saatlik gecikme: Yolculara tazminat ödemesi.

Overbooking

Air Arabia Fas'ta çifte rezervasyon nedeniyle yatmayı reddetmek? Bu havayolu endüstrisinde sık rastlanan bir durumdur. Başka bir havaalanından bazı yolcuların geç gelmesini sağlayarak, şirket her uçuşta karı artırmak için ek uçak bileti satıyor. Bununla birlikte, bazen hesaplama kötüdür. Uçak bileti olan tüm yolcular, yatılı olarak kendilerini gösterirler. Taşıyıcı artı yolcular sorununa zorlandı. Bunu çözmek için, bazı yolcular, anlaşmaları olan veya olmayan uçaktan tahliye edilmelidir. Çakışan yolcular, uçaklarını terk etmek zorunda kalanlar. Kendi operatörleri tarafından gönüllü olarak seçilen, uçuşlarının kilometrik mesafesine göre hesaplanan, para olarak bir tazminat hakkına sahiptirler.

Kaçırdım uçuş

Paris'ten yeni geldin mi ve Madrid ile bağlantının iptal edildiğini keşfettin mi? Bu kötü haberi yutturmakta güçlük çekmiş olabilirsiniz, ancak uçağınız sensiz kalmadı! Gecikme, ilk uçuşunuzda Faslı taşımacının hatasıyla mı yayınlandı? Bu rahatsızlığınıza neden olan ikincisidir, bu yüzden tazminatınızı üstlenmeniz ona bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir