Algerie Ferries: Avrupa’ya Yüzlerce Servis

Cezayir’deki deniz taşımacılığı şirketi, dört ulusal limanı Avrupa’daki dört limana bağlayan gemileri ile her yıl yüz binlerce yolcuyu taşıyor: Oran, Cezayir, Skikda ve Bejaia ve Annaba’dan Alicante ve Barcelona’ya, Marsilya ve Cenova.

Algerie Ferries, vaftiz edilmiş 206 ila 1.800 yolcu kapasiteli beş gemiden oluşan bir filoya sahip: Elyros, Tariq Ibn Ziyad, Tassili II ve Seraidi, kentsel ulaşıma adanmış, yolcuların Daha hızlı bir ulaşım hizmetinden yararlanan ülkenin farklı kıyı kentleri.

Her yıl yaz sezonunda yaklaşık iki yüz bin yolcunun Avrupa’nın en iyi kıyı şehirlerine taşınması planlanıyor.

Cezayir şirketinin gezginlerin güzergahını sağlamak için seferber ettiği gemiler her yıl üç yüz binden fazla aracı barındırabilir.

Cezayir deniz taşımacılığı şirketi, ülkedeki turizm faaliyetlerinin ilerlemesine ve gelişmesine büyük katkıda bulunmuştur. Hatları her yıl binlerce yabancı turist tarafından kullanılıyor.

Memnun olmayan müşterileri nasıl yöneteceğini bilen bir asistan ve danışman ekibi

Cezayir Feribotları mürettebatı tarafından, müşterilerinin gemilerindeki yolculuklarının hayal ettikleri gibi gitmesi için büyük çaba sarf ediliyor ve dağıtılıyor, ancak hata bazen kaçınılmaz olduğu için, bazıları yolcular seyahatlerinden önce ya da şirket sırasında şikayette bulunmalarına neden olan acınacak koşullardan şikayet ediyorlar: Geminin gecikmesi, resepsiyon görevlileri tarafından kötü muamele gören yolcular, geç teslim edilen, kırık ya da hasarlı vb.

Cezayir şirketi, müşteri memnuniyetsizliğini yönetmek ve aksaklıkları külçelere dönüştürmek için kendi çözümlerine sahiptir. Cezayir feribotları, memnun kalan yolcularla her zaman sorularını yanıtlayan ve karşılık gelen bir hizmet hakkında bilgi taleplerini cevaplayarak hazır bulunan danışmanlar, asistanlar ve müşteri şikayet memurlarından oluşan bir ekibe sahiptir. hiç beklemiyorlar.

Şikayet ve şikayetlerinizi uzaktan dosyalayın

Müşteri Hizmetleri yöneticileri, gemide veya yerde sunulan bir hizmet hakkında (bilet rezervasyonu, şirket tarafından sunulan ürünlerin satın alınması vb.) Yaptığınız tüm yorumlara dikkat eder.

Temas ve satış duygusu, strese karşı dayanıklılık, takdir hakkı, … ve farklı durumlara uyum sağlamayı ve kanla tepki vermeyi bilen bu deniz taşımacılığı şirketinin müşteri hizmetlerindeki ortak çalışanların temel niteliklerine ait diğer birçok özellik soğuk. Yolcularla telefon, e-posta veya posta yoluyla bağlantı kurarlar. Sizden ve diğer müşterilerden gelen tüm şikayetleri araştırabilir ve yanıtlayabilir ve onları memnuniyet haline getirebilirler.

Kuzey Afrika ülkesindeki şirkette, müşteri danışmanları akşamları ve hatta resmi tatillerde, sadece sorularınızı cevapladığınızdan ve endişelerinizle ilgili olarak size verdiğiniz rahatsızlıktan sonra talep ettiğiniz açıklamaları sağladığından emin olmak için getirilir. hedefinize ulaşmadan önce acı çekmişti.

Tel: +213.021.64.43.74 / (77/78) numaralı telefondan çağrı merkezine başvurun veya şikayetlerinizi callcenter.entmv@algerieferries.dz adresine gönderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir