Aurigny Air ile yaralanmanız için tazminat talep

Aurigny Air, easyJet ve British Airways'den sonra Büyük Britanya'dan başka bir havayolu şirketi. Londra ve Fransa'daki hedeflere tarifeli uçuşlar sunan bir işletmedir.

Birkaç tıklama ile ulaşılabilen yasal uzmanlar:

Çektiği zarar için tazminat almak onun hakkıdır. Bununla birlikte, onu savunmak kolay değildir. İddia dosyasını oluşturmak için hitap edebileceğimiz bir uzman tazminatına (hukuk uzmanı, avukat ...) her zaman ihtiyacımız var.

Ahlaki zararların çeşitli biçimleri için, herhangi bir zamanda, gecikme ve aşırı rezervasyon gibi yolcuların uğradığı zararların onarımında uzmanlaşmış bir avukatla randevu alabilir.

Üç dakika içinde, yolcunun ve uçuşunun ilgili bilgilerini içeren bir formu doldurabilir ve amacının kazanılan ödeneği hızlı bir şekilde telafi etmek için prosedürün geri kalanından sorumlu olan bir hukuk uzmanına gönderebilirsiniz.

Tazminat için uygunluğunuzu kontrol edin ve tazminat talep edin

Uçuşunuzun mesafesine göre tazminat talep edin:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Uçuş geç

Herkes korkmadan veya şaşkınlıkla uçakla seyahat etmek ister, ancak imkansız görünüyor. Bir uçağın uçtuğu havayolunun isminden bağımsız olarak, çoğu zaman kesinlikle beklenmeyen bir gecikme riskiyle karşı karşıya kalır. Kısa ömürlü olmasına rağmen, gecikmeler hala yolculara rahatsızlık veriyor. Ancak, yasaya göre, uçuşun onarım için uygun hale gelmesi için ek bekleme sürelerinin 3 saatten uzun olması gerekir.

Uçuş iptali

Otel odasını rezerve ettikten sonra, iş arkadaşlarıyla bir randevu belirledikten sonra ... yolcu, ayrılışından önceki son günü, uçağında uçuşunun ertelendiğini bildiren bir mesajını alır. Hepimiz bu tür durumlarla karşı karşıyayız. Hava yolculuğu asla kusursuz olmamıştı. Her uçuş son saat veya son dakikada iptal edilebilir. Gökyüzünde bile düzlemler var, ancak reaktörlerin seviyesinde tespit edilen mekanik bir başarısızlıktan sonra, başlangıç ​​noktalarına yönlendiriliyorlar, bu da uçuşların iptaline yol açıyor.

Overbooking

Birçoğunuz overbook'un uçak biletlerinin uçuşunun sebebi olduğunu düşünüyor. Ancak, pasaport, havayolu şirketi tarafından satılan uçak bileti sayısı ile sınırlı değildir. Yeni uçak, uçağın ilk uçaklarından daha az sayıda koltukla donatıldığında, bir havayolu hava taşıtını son dakikada değiştirmeye zorlandığında fazladan bahis yapılabilir. Gerçekten de, fazlasıyla yetişmesine neden olan sebeplerin önemi yoktur. Çakışan bir uçuş, mağdurların yararına bir tazminat ödenmesi ile onarılmalıdır.

Kaçırdım uçuş

Bir eşleşme özledin mi? Bu, Aurigny Air tarafından sunulan ilk uçuştaki kümülatif bir gecikmeden dolayı olmalıdır. Yolcular, varış noktalarında havalimanına dağıtılan bir sonraki düzleme yönlendirme yapmadan önce havaalanında en az beş saat boyunca sıkışıp kalırlar. Havayolu tüketicileri olarak, sorumluluklarınızı operatörünüzle paylaşmamanız gerekir. Teknik bir arıza veya personel grevinden kaynaklanan bir gecikme olursa ve bu durum daha sonra bu rahatsızlığa neden olduysa, tazminat vererek işlerinizi halletmek iş ortağınızın sorumluluğundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir