Corsica Linea: Sizi Avrupa ve Afrika’daki on varış noktasına taşımak için tekne veya feribotla geçişler

Mart 2016’da faaliyetlerine başlayan bu Fransız denizcilik şirketi, Marsilya’daki eski liman, Korsika’daki Taverna gibi kıtanın ana limanlarını birbirine bağlayan önemli hat ve eksenlerde faaliyet göstererek Fransa ve Avrupa’da deniz taşımacılığının önemli bir aktörü haline geldi. Ajaccio’daki Port de Plaisance ve Bastia, Porto Vecchio, Île-Rousse, Portos Toress vb.

Ana şirketi olan Fransız demiryolu taşımacılığı şirketi CM Holding tarafından yönetilen olağanüstü trafik gelişimi yaşamıştır. CL, yeni büyük kapasiteli gemiler tanıtarak operasyon ve hizmet sunumunu (yolcu, araç ve yük taşımacılığı) başarıyla genişletti.

Corsica Linea, rekabetin şiddetli olduğu bir pazarda ilerlemeyi başardıysa, amiral gemisi hedefi, yolculara daha yüksek düzeyde konfor sağlamak için kapasitelerini güçlendirmek ve buna yer ve konfor dahil olmak üzere gemide sunulan hizmetleri içerir. geçiş sırasında yolculara sunulan.

Yedi gemiyi bir araya getiren bir bayrakla, Fransız şirketi düzenli olarak çeşitli Korsikalı varış noktalarını birbirine bağlıyor, ancak Avrupa ve Kuzey Afrika’daki Sardunya, Porto Torres, Cezayir ve Bejaia gibi Cezayir ve Tunus’taki Tunus gibi büyük kıyı şehirleri.

Kuruluşundan bu yana 1.150 çalışan şirkete katıldı. Corsica Linea hızla Akdeniz bölgesinde deniz taşımacılığında lider konumda olmayı başardı. Merkezi Ajaccio’da bulunan Avrupalı ​​taşıyıcı, yolcu taşımacılığı için iki gemiye ve yük taşımacılığı için ayrılmış yedi gemiye sahiptir.

Memnun olmayan yolcular tarafından yapılan şikayetlerle hızlıca ilgilenen müşteri hizmetleri

Fransız taşıyıcı, en talepkar müşterilerin memnuniyetini kazanma kabiliyeti ile ünlüdür. Corsica Linea, müşterilerini ilk temastan, biletlerinin seçiminden ve rezervasyonundan gemiden ininceye kadar dinlemeye ve yönlendirmeye büyük önem vermektedir.

Bu şirketteki müşteri ilişkileri yönetimi ekibi, gemideki yolculuğu beklentilerini karşılamayan yolcuları dinleme ve destekleme fırsatını takdir ediyor. Memnun olmayan bir müşteriyi yönetmek endişelerinin merkezinde yer alır.

Profesyonellik ve kalıcı kullanılabilirlik, Fransız şirketi tarafından sunulan bir hizmet için rezervasyon yapmak veya bilgi almak isteyenler veya müşteriler için daha iyi iletişim kullanılabilirliği sunmak için işbirliği yapan müşteri hizmetleri yöneticilerini karakterize eden iki unsurdur. memnuniyetsizliğini, rezervasyona dahil olmayan, nadiren üretilen ancak müşteri ilişkileri hizmetinden sorumlu ortak çalışanların müdahalesi sayesinde her zaman onarılan rahatsızlıkların kötü alımından, eksik bir hizmetten şikayet ederek dile getirmek.

Corsica Lina tarafından işletilen bir gemide seyahat ederken maruz kalınan zararlar için tazminat talebinde bulunmak isteyen yolcular için çeşitli iletişim seçenekleri mevcuttur. 0825.888.088 numaralı telefonu arayarak e-posta gönderebileceğiniz veya çağrı merkeziyle iletişim kurabileceğiniz için form seçeneğini kullanabilir, sohbet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir