Kenya Airways ile yaralanmanız için tazminat talep

Üssünden havalimanına tarifeli seferler sunan bir şirket olan Kenya Airways, genç ve güçlü bir 37 uçak filosuna sahip.

Grev veya teknik bir sorun nedeniyle, Afrika şirketi tarafından işletilen bazı uçuşlar gecikebilir ... Çevrimiçi aracımızı kullanarak toplu ödeme için uygun olup olmadıklarını öğrenin.

Bir tazminat uzmanıyla iletişime geçerek tazminat alma şansınızı artırın:

Her yıl iptal etmek zorunda kalan sekiz milyon pasajdan sadece% 2'si hak ettikleri tazminatı alır. Yasal, uzun ve asimile etmek acı verici olduğundan, yasal bir uzman tarafından eşlik edilmeli, tavsiye edilmeli ve yönetilmelidir.

Havalimanında hasar için tazminat? İki dakika içinde hesaplayın

Mil mesafesini aşağıdaki mesafelere göre karşılaştırarak tazminatınızı değerlendirin:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Uçuş ertelendi

Uçuş gecikmeniz var mı? Bağlantınız üç saatten fazla geciktiyse, yolcu başına 600 Euro'ya kadar alabileceğinizi biliyor muydunuz? Gecikme beş yıl önce olsa bile, havayolunun tamir etmesi gerekiyor. Ancak, porchesinizin bir kaç yüz avroyla doldurulması için yasal işlemlerin başlatılması şarttır. Aslında, bu üç dakika içinde bir formu doldurarak doğrudan çevrimiçi yapılabilir. Bilgi için, yalnızca Kenya Airways'in bir AB destinasyonundan yaralanan tazminatlara yol açan uçuşları.

Uçuş iptal edildi

KA uçuşu iptal edildi mi? Bu kötü haberi almadan önce daha stresli ve üzücü bir şey yoktur. Ancak, öfkesini havaalanında bağırmak, haklarını savunmak için önerilen bir çözüm değildir, ancak önce sakinleşmek ve daha sonra bir avukatla irtibat kurumu hakkında bir yaptırım prosedürü başlatmak için bağlantı kurmayı düşünmek gerekir. Uçuş programlarına saygı göstermeyenler. Tazminat talep etmek sizin hakkınızdır. Onu savun ve 250 avro ya da daha fazla para kazanarak ceplerini salla.

Kaçırdım uçuş

Yardım almak, yiyecek almak ve havayoluna başvurmak için mi? Tüm bunlar başarısız bir yazışmadan kaynaklanan rahatsızlıkların giderilmesi için yeterli değildir. KA dahil olmak üzere bir Afrika havayolu ile seyahat? Gerçekten de yasalar ve resmi bir yönetmelikle korunursunuz, ancak sadece Avrupa Birliği'nde seyahat ettiğinizde. KA, Avrupalı ​​olmayan bir işletmeci olduğu için, yalnızca Avrupa şehirlerinden veya AB havalimanından gelen ve onarımına erişim sağlayan uçuşları.

Overbooking

Uçuş gününde, uçaktan ayrılmanızı isteyen, yanlış bir rezervasyon için değil, sizin için yeterli yer olmadığı için sizi şaşırttınız! Çifte rezervasyonun finansal tazminatlara yol açtığını keşfetmeye şaşıracaksınız. Kenya Havayolları, tüm masraflarınızı uçaktan inmenizi istediği andan itibaren karşılamak zorundadır ve aynı zamanda tazminat da sunmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir