Level ile yaralanmanız için tazminat talep

Barselona'daki (İspanya) El Prat havaalanında bulunan havayolu şirketi Level Airline, Avrupa'da bir düzine varış noktasına uçan dokuz uçak filosuna sahiptir.

Hava hasarı kurbanı mı? Sizi tazmin etmek için bir avukat çağırın

Level ile uçuşunuz ertelendi mi? Durumu nasıl halledebiliriz? Gerçekten de, böyle bir rahatsızlık tamir edilebilir. 261/2004 sayılı Tüzük, gecikmelerin ve aşırı rezervasyonların mağduru olan her yolcunun bir onarımdan yararlanma olasılığını öngörmektedir. Ancak. Tazminat talep etmek, yalnızca yasayı bilen ve hatlar arasında nasıl okumayı bilen kişiler tarafından gerçekleştirilebilen bir prosedürdür.

Bu sitede, 1 dakika içinde durumunuz hakkında bilgi almak ve tazminat almaya hak kazanmanız için bir hukuk uzmanıyla görüşebilirsiniz.

Uçuşunuz tazminat için uygun mu? Seviye borcun ne kadar olduğunu öğren:

Bu program aracılığıyla telafi ödeneğinizi hesaplayın:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Gecikme

Kalkış saatlerinde öngörülemeyen bir değişiklik olması halinde havayolu şirketi Level tarafından uyarılmak mı? Son dakikada bu değişikliğin yolcuya bildirilmesi önemli değil. Bir havayolu uçuş kalkış saatlerini değiştirmeye karar vermişse ve yolculara bir veya iki gün önceden haber verilmediyse, taşıyıcılarından tazminat talep etme hakkına sahiptir. Tazminatın ödenmesinden muaf tutulabilmesi için, bir havayolu şirketi, herhangi bir değişiklik için yolcuları önceden 14 gün öncesine bildirmelidir, aksi takdirde uçuşun ertelendiği kabul edilir, dolayısıyla tazminat hakkı verilir.

İptal

İptal edilen uçuşların sayısı her yıl artmaya devam ediyor. Bir dizi nedenden ötürü, Seviye uçağınızın kalkması askıya alınabilir: hava trafik tıkanıklığı, havaalanında bakım çalışmaları, uçakta teknik sorunlar, vb. Bağlantınızın onarım için uygunluk şartlarını yerine getirip getirmediğini öğrenmek için basit bir çevrimiçi araç kontrolünden geçebilirsiniz. Avukatlar daha sonra seyahat verilerinizi analiz ederek tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

Overbooking

Uçak biletini satın alarak, yolcu hedefine ulaşana kadar hiçbir şey düşünmüyor. Havaalanında, binlerce yolcu fazladan bahis nedeniyle yatılı olarak reddedilmek için şaşırır. Overbooking seyahatinizi mahvedebilir. Bu uygulama yasadışı değil ama neyse ki tamir edilebilir. Bununla birlikte, az sayıda hava operatörü, çifte rezervasyon durumunda tazminat hakkı dahil olmak üzere yolculara tam haklarını bildirmektedir. AB dışında ama bir AB ülkesinden dayalı bir havayolu ile seyahat eden, size çünkü koltuğun fazla siparişleri uçuş sınırdışı yaparak tazminat erişimi olan şansınızı korur.

Kaçırdım uçuş

Bir yazışmayı kaçırmak, tatil gününü kaçırmak, otelde randevu almamak, sağlık randevusu veya iş görüşmesi yapmaktan yoksun ... Havayolunuz, yazışmalarınızı yakalamak için zamanında varacakken uçuşunuzun geç kalacağını yeni açıkladı mı? Son uçağınızı neredeyse hiç yakalayamazsınız, ancak bu durumun onarılabilir olduğunu bilin. Doğrudan varışınızdan sonra tazminat talep edebilirsiniz.

1 thought on “Level

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir