SmartWings ile yaralanmanız için tazminat talep

SmartWings, Çek Cumhuriyeti'nin önde gelen havayolu şirketlerinden biridir. Prag merkezli Václav-Havel, dört kıtada 56 noktaya hizmet veriyor.

Hukuk firmaları çatışmanızı Smartwings ile çözebilir

SmartWings tarafından geciktirildikten veya iptal edildikten sonra tazminat talep edebilir misiniz? Her şeyden önce, hasarın nedenini kontrol etmek ve aynı zamanda dış kuvvetlerin rahatsızlığa neden olduğu herhangi bir yolla kanıtlamak isteyen hava taşıyıcısının gücünün nasıl karşılanacağını bilmek gereklidir.

Avukatların, hava hasarının mağduru olduğu savunmasında 15 yıl boyunca avukatlıktan ayrılmaları, davanızla muamele etmeniz, evinizden taşınmadan tazminatınızı sağlamaktır!

Tazminatınızı 2 dakikada hesaplayın

Hava hasarının kurbanı olarak ne kadar talep edebileceğinizi öğrenin:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

gecikme

Dünya çapında yüzlerce havalimanından günde doksan üç binden fazla uçuş çıkar. Tabii ki, bütün bu düzenlenir ve sivil havacılık organizasyonu tarafından düzenlenen, ancak havayolu trafiği içinde doruğa özellikle tatil dönemlerinde onların bağlantılarının dakiklik sağlamak için devam etmek için karmaşık kalır havaalanları. Uçak gecikmeler ayrıca havayolu hava trafik kontrolörleri tarafından açıklanan grev gibi sorumlu tutulamaz aşırı hava koşulları ve diğer koşullar neden olabilir ... Bunlar serbest durumlardır Yolcularına tazminat ödemek için taşıyıcı sistematik olarak.

İptal

Güvenlik nedeniyle uçuşunuz yere bırakılamayabilir. şiddetli yağmur, bir kar fırtınası, sis, ... uçağın kalkıştan hemen hemen imkansız hale gelir, çünkü bu nedenle Uçuş gecikir. Nitekim, bu tazminat hakkı vermek hava nedeniyle iptaller değildir, ancak uçuş çünkü operatörler tarafından tamir edilebilir mekanik veya teknik arızalar veya diğer sorunlardan iptal edilir. SmartWings uçuşu Avrupa Birliği dışında iptal edildi. Bu havayolu bir AB ülkesinin vatandaşı olduğu için, Avrupa havaalanından tarifeli tüm seferleri tamir edilebilir.

Overbooking

Çek Havayolu biletinizi alabilir! İster inanın ister inanmayın, havayolları overbooking hakkına sahiptir. Hava taşımacılığı sektöründe, aynı zamanda otel sektöründe de çok popüler bir satış tekniğidir. Bu uygulamanın kurbanı olan yolcular, taşıyıcıları tarafından desteklenmektedir. İstisnai olarak, Avrupa Birliği içinde veya Smartwings gibi bir Avrupalı ​​taşıyıcı ile seyahat eden yolcular, rahatsızlıkların giderilmesi için asgari tutarı 250 avro olan tazminat talep etme imkanına sahiptir.

Kaçırdım uçuş

Kaçırılan bir maç, boşa giden bir yolculuk için eşanlamlıdır. Uçağının inişinin ardından, yolcu ikinci uçağını kaçırabilir. Gideceği yere varmak için havaalanında dört saatten az bir süre beklemeli ve başka bir uçağa yerleştirilmeli. Benzer bir durumda, yolcunun bakımını yapması gereken yolculuğun ilk bölümüne hizmet eden havayolu da havayolu şirketi tarafından karşılanmakta ve kendisine tazminat ödenmesi gerektiğine dair yeni rezervasyon masraflarını ödemek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir