Baltık Denizi’ni geçmek için yolcular tarafından günlük olarak kullanılan TT Hattı gemileri

Almanya’daki çeşitli kıyı kentleri ile İsveç’in güneyindeki liman kentleri arasında çok sayıda denizcilik hizmeti veren Alman özel grubu.

1962’de doğan ve Hamburg’da bulunan şirket, geniş müşterisine Baltık Denizi’nde faaliyet gösteren yedi gemiden oluşan bir filo sağlıyor (Nils Holgersson, Peter Pan, Robin Hood, Nils Dacke, Tom Sawyer, Huckleberry Finn ve Marco Polo .

TT-Line, keşif ve geçişleri sağlayan basit bir şirket değil, İskandinav ülkesinin ve Doğu Avrupa ülkesinin (Polgne) turist tanıtımına katkıda bulunan gerçek bir ortaktır. İsveç destinasyonlarını ziyaret eden Alman turist sayısındaki artışa önemli katkılarda bulunduğu için prestijli Lucia Ödülünü kazandı.

Alman taşıyıcı, çevre dostu gemiler ve tekneler işleterek nakliye hatlarında faaliyette bulunan az sayıdaki şirket arasındaydı.

Günde on yedi güzergahın işletildiği TT Line, Batı Avrupa ülkesinin ana limanlarını İsveç’in en güneyindeki Trelleborg’a bağlamak için gemilerini Baltık Denizi’nden günlük olarak kullanıyor. Ayrıca, Polonya’ya hızlı bağlantılar sunmaktadır.

Alman şirketi, her yıl yürürlükteki çeşitli güvenlik gereksinimlerini karşılarken en iyi konforu sunan gemilerde yaklaşık iki milyon beş yüz bin yolcuyu dolaşıyor.

Etkili bir satış sonrası servis, 7/7 erişilebilir

TT Line’da müşteri desteğinden sorumlu çalışanlar, şirketin müşteri hizmetlerini, şirket tarafından kötü kontrol edilen sorunlardan ve durumlardan kaynaklanabilecek zararlardan mağdur olan müşterilerin memnuniyetsizliğini yönetmelerini sağlayan gerçek bir çözüm haline getiren gerekli becerilere sahiptir. (eksik hizmet, müşterinin kötü muamelesi, vb.) veya basitçe, nakliye işiyle ilgili sorunlar veya bazen iş dışındaki durumlar nedeniyle kalkış sürelerinin kesintiye uğraması nedeniyle geçişlerde gecikmeler de dahil olmak üzere öngörülemeyen olaylar tarafından hava koşullarının bozulması gibi kontrolünün

Bagajın kaybolması veya hasar görmesi, TT Line tarafından tarifeli güzergahlar kullanan yolcular için bir sıkıntı kaynağı teşkil eder ve finansal tazminat talep ederek şikayette bulunmaya zorlar.

Avrupa şirketi tarafından işletilen gemileri almış olan gezginlerin ezici çoğunluğunun tepkileri ve görüşlerine göre, büyük memnuniyet gösterdiler. Bununla birlikte, hata insan olduğundan, az sayıda müşteri teknelerinin varışından önce, sırasında veya sonrasında çeşitli nedenlerle (kayıp bagaj, iptal edilen yolculuk veya teknenin geç varış, …) .

Faaliyet alanındaki liderler arasındaki yerini korumayı başarabilen bir nakliye şirketi, şüphesiz çeşitli sorunları çözmenize yardımcı olabilecek etkili bir satış sonrası hizmet sunmayı taahhüt eden bir ekibe sahiptir. taşıyıcı ve gezginler arasındaki anlaşmazlıklar.

TT Line tarafından iki taraf arasındaki teması kolaylaştırmak için çeşitli iletişim araçları ve araçları kullanılmaktadır. Bu şirketin müşteri hizmetleriyle olan etkileşimlerin% 75’i elektronik olarak (şikayetler dosyalanır ve e-posta ile gönderilir (last@ttline.com) veya web sitesindeki iletişim formundan işlenir.

Bu şirketin yardımcıları ve hesap yöneticileri şikayetlerinizi telefonla almaya hazırdır. +49.0.450.280.181 numarası çalışma gün ve saatlerinde (08: 00-18: 00) açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir