WestJet ile yaralanmanız için tazminat talep

Düşük maliyetli uçuşlarda uzmanlaşmış bir Kanada havayolu şirketi olan WestJet. Ağırlıklı olarak Boeing tarafından sağlanan 170 uçak filosuyla ABD şirketi, 103 noktadan oluşan bir hava ağına hizmet veriyor.

Yalnızca Avrupa havalimanlarından kalkan ve varışta gecikme yaşanması planlanan ve 261/2004 sayılı AB mevzuatına göre onarılması gereken tarifeli uçuşlar.

Uzaktan bir avukatla görüşün? Mümkün oldu!

WestJet'in neden olduğu yaralanma kurbanı mı? Hukuki uzmanlar, size herhangi bir yükümlülük olmaksızın ve ücret ödemeksizin (başarısızlık durumunda) yardım ve destek verebilirler.

Avukatlar, herhangi bir havayolu şirketi ile yaptıkları yolculuk sırasında yolcuları etkileyebilecek her türlü hasarı kapsayacak geniş bir uzmanlık yelpazesi sunmaktadır.

Gecikme ya da pasaportun kurbanı mı? Bir iletişim formunu doldurarak iki dakika içinde bir avukatla temasa geçin.

Hasarın tamir edilebilir mi? Bunun ne kadar üretebileceğini öğrenin:

Yolculuğunuzu ölçeğin tanımladığı mesafelere göre karşılaştırarak kaç avro kazanabileceğinizi öğrenin:

< 1500 Km => 250 €
≤ 3500 Km => 400 €
> 3500 Km => 600 €

Aşağıdaki formu doldurarak haklarınızı talep edin ingilizce:

Uçuş ertelendi

Uçağın bakım eksikliğinden kaynaklanan bir gecikme, gemideki mürettebatın olmaması? Bu bir mücbir sebep olamaz, bu nedenle maruz kaldığı ahlaki zararı karşılamak için tazminat sağlanır. Operatörü tarafından geciktirildikten sonra onun hakları için mücadele? Bu, tamiratı elde etmek için neler yapabileceğidir, çünkü firmalar, sıkıntılarının sebebi olmasına rağmen, kurbanlarını telafi etme konusunda genellikle isteksizdir.

Sefer iptal

Avrupa havalimanından uçuşunuz iptal edildi mi? WestJet havayolu şirketi, yemekler ve atıştırmalıklar, yardım ve ücretsiz iletişim gibi şeyler isteyeceğinizi hayal ediyor ... Yine aynı zamanda, yaralanmalarınız meydana geldiğinde daha da büyük bir hakka (Tazminat) erişiminiz var. kalkış. Aslında, hava taşıyıcınız hakikatten uzaklaşmak ve sizi haklarından mahrum etmek için her türlü çabayı gösterir. Mücbir sebepler olup olmadığını kontrol edin, çünkü başka herhangi bir durum rahatsızlığınızın giderilmesine yol açabilir.

Çifte rezervasyon

Çakışan bir uçuş mu? Bu, bazı yolcuların seyahat biletlerine ve biniş kartlarına sahip oldukları anlamına gelir, ancak uçakta nereye oturacaklarını bulamıyorlar! Overbooking, havayollarına ek gelir sağlayan bir tekniktir, ancak öte yandan, bazı yolcuların hayal ettikleri gibi seyahat etmelerini önler. Uçuşların çoğaltılması, yolcuların akınını idare edebilmek için havayolu şirketlerinin iş göremezliğinden kaynaklanmıyor ya da başka bir deyişle, gönüllü olarak uygulanıyor, bu yüzden tamir edilmesine neden oluyor.

Kaçırdım uçuş

Uzun bir yolculuktan sonra, uçağının daha önce havayı aldığı için yazışmasını temin etmesinin uçağın üzerinde mümkün olmadığını keşfetmesi kolay değildir! Cevapsız bağlantılar yolcu haklarını belirleyen metinde belirtildiği şekilde telafi edilebilir (CE261 / 2004). WestJet söz konusu olduğunda, bu şirket, Avrupa Birliği'nin bir ülkesinden bir havalimanından aşırı bir gecikme biriktiğinde ancak Avrupa hukuku ve içtihatlarından etkilenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir